KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186170
nr 1518 6170
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Signerad, Oskarshamn. Olja på duk, 60x30 cm, yttermått inklusive ram: 74x44 cm
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:44:30
25/1 00:45:51
300 kr
30/1 17:31:57